Aktualne szkolenia

Dnia 14.04.2018 r. (sobota) Ośrodek Psychologii Sądowej i Pomocy Psychologicznej (OPSiPP) zaprasza na szkolenie w Lublinie:

„Profilowanie Kryminalne (określanie sylwetki psychofizycznej nieznanych sprawców zabójstw) ze szczególnym uwzględnieniem zabójstw na tle seksualnym”

Jest zabójstwo, są ślady zbrodni, wiadomo gdzie, kiedy i jak zostało popełnione. Jednego tylko nie wiadomo: kto jest sprawcą?
Po wyczerpaniu standardowych metod wykrycia sprawcy możliwe jest jeszcze właśnie przeprowadzenie profilowania psychologicznego. Jest to proces odtwarzania sylwetki psychologicznej sprawcy na podstawie popełnionych przez niego zbrodni. Profil sprawcy może przyczynić się do skutecznych działań wykrywczych w śledztwie. Szkolenie niniejsze proponuje zapoznanie się z tym procesem oraz warsztatową próbę zastosowania go w praktyce.

O tym opowie najbardziej znany w Polsce znany profiler, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, dr Maciej Szaszkiewicz.

Prowadzący: dr Maciej Szaszkiewicz
Termin: 14.04.2018 r. (sobota)
Miejsce:  Lublin
Czas trwania: 10.00-18.00 (z przerwą obiadową i przerwami kawowymi)
Forma prowadzenia zajęć: wykład teoretyczny, prezentacja multimedialna, omówienie konkretnych przypadków, ćwiczenia praktyczne
Uczestnicy: absolwenci i studenci psychologii, pedagogiki, socjologii, prawa oraz wszyscy zainteresowani psychologią sadową i kryminologią.

Koszt: 220 zł (dla stałych uczestników szkoleń OPSiPP – 200 zł)
Numer rachunku do wpłaty:     03 1020 2906 0000 1702 0380 2774
(w przelewie należy podać imię, nazwisko, oraz pierwsze słowo tytułu szkolenia, a w przypadku gdy płatnikiem jest instytucja – za kogo jest dokonywana płatność).

Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, szczegółowy konspekt, serwis kawowo-ciastkowy

Zapisy: zakładka karta zgłoszenia

e-mail: biuro@opsipp-krakow.pl

tel. 664 941 917

plakat mgła